Nagrobki pojedyncze

Przeglądając galerię zdjęć  naszych realizacji natkniecie się Państwo na różne kształty nagrobków - pokazuje to m.in., jak różne są wyobrażenia na temat grobu pojedynczego w różnych regionach. Nagrobki  granitowe pojedyncze z powodu niewielkiej szerokości wykonywane są z reguły z jedną płytą lub otwarte z miejscem na ziemię.  Niemniej jednak wśród nagrobków granitowych zdarzają się również realizacje z dwoma płytami. 

My ze swej strony możemy zapewnić, że dostosowujemy się z naszymi produktami do wymagań Klienta. Na życzenie Klienta wykonujemy nagrobek według jego projektu - wystarczy rysunek lub zdjęcie grobu.  Inspiracją może być również nasza galeria zdjęć, gdzie mogą Państwo obejrzeć nagrobki granitowe.   Przed realizacją zlecenia przygotowujemy symulację komputerową pomnika, tak aby oferowane przez nas nagrobki granitowe spełniały Państwa oczekiwania.

Nasze nagrobki wykonujemy tylko z granitu i jego pochodnych.  Nie używamy do produkcji nagrobków marmuru i innych kamieni z powodu słabej wytrzymałości materiału na warunki klimatyczne.  Wymiary nagrobka będą zależały od standardów jakie obowiązują na danym cmentarzu.  Nagrobki granitowe montujemy najczęściej na gotowych zbrojonych wylewkach fundamentowych jednoelementowych pod wymiar nagrobka.     

Oferujemy również szeroki wybór elementów zdobniczych i akcesoriów z kamienia, agromarlitu, czy metali nieżelaznych znanych producentów .

W galerii prezentujemy zdjęcia wybranych realizacji nagrobków pojedynczych więcej <<<<

Więcej w tej kategorii: « Rodzaje kamienia Nagrobki podwojne »
Powered by Kamieniarz "Czyżewski"